Ведучому "Надзвичайних новин" погрожують

Телеведучий, автор програми «Надзвичайні новини» на каналі ICTV Костянтин Стогній отримує дзвінки із погрозами через сюжет про ДТП. Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook за півгодини до початку програми 18 січня, наголосивши, що не зніме сюжет із випуску.

«Суд відпускає дівчину, яка збила на пішохідному переході на смерть фігуристку і хлопця, що на все життя залишився інвалідом, – розповів  Костянтин Стогній напередодні. –  Ми готуємо сюжет і в прокуратурі наполягаємо на перегляді справи. Одна експертиза показує, що порушниця не вживала спиртного. Інша – що була п’яною… Дивимося справи її адвоката – там повно таких справ. І всі клієнти при очевидній винуватості раптом стають “не винні”. Іноді знаходяться, щоправда, й винні –  невстановлені особи і навіть… собака! Через півгодини ефір у цій справі. Почалися дзвінки “заклятих друзів”. Про всяк випадок виставляю це на загал, щоби “дзвонарі” зрозуміли – назад дороги немає! Я вже не можу це зняти після публікації на своїй сторінці».

Сюжет про ДТП на Дніпропетровщині вийшов у підскумковому випуску «Надзвичайних новин» 18 січня. У ньому йдеться про інцидент зі смертельним наслідком, що стався 18 жовтні 2009 року на Дніпропетровщині. Загинула 22-річна фігуристка Радміла Тігієва, а її друг-спортсмен внаслідок наїзду авто став інвалідом. Винуватиця ДТП, теж молода дівчина, Катерина Алексєєва була знайомою загиблих і разом з ними брала участь у застіллі у сільській місцевості. За словами очевидців, вона у нетверезому стані серед ночі сіла за кермо і збила двох людей.

Як розповіли автори сюжету, порушену проти пані Алєксєєвої кримінальну справу закрили – винним виявився пішохід, який нібито з`явився тієї ночі на її шляху. Самі ж очевидці інциденту, з якими спілкувалися журналісти, кажуть, що їм про цього пішохода невідомо. Нині рослідування цієї кримінальної справи поновлено, а Дніпропетровська обласна прокуратура проводить перевірку дій слідчого, повідомляється у сюжеті «Надзвичайних новин». Також журналісти наводять приклади подібних закритих справ цього слідчого, у яких учасники ДТП – здебільшого, чиновники – виявлялися не винними.

Сама Катерина Алексєєва від зйомок у сюжеті відмовилася, «аби не провокувати негативні емоції потерпілих». У телефонному коментарі  «Надзвичайних новинах» вона пояснила що для неї це «дуже тяжка» ситуація, і вона готова зробити для рідних Радміли Тігієвої все можливе.