Відбудеться аукціон на підтримку «Hromadske.Tv»

26 грудня о 19:30 в «Майстер класі» (вул. Лаврська 16) відбудуться торги на підтримку проекту «Hromadske.Tv». Серед 30 лотів представлять роботи О. Аджинджала, А. Аполлонова, Р. Вайсберга, Б. Єгіазаряна, Н. Кадана, Ж. Кадирової, О. Манна, Ст. Петрова, А. Придувалової, А. Ройтбурда, Ст. Ралко, В. Семесюка та інших. Також виставлять твори представників таких художніх угруповань як «Живописний заповідник», «Українська нова хвиля», «БЖ-АРТ», «Р.Е.П.», «Жлоб-арт».

Аукціонний дім «ДУКАТ» і «ГОГОЛЬFEST» об’єднав зусилля для проведення мистецького аукціону на підтримку проекту «Hromadske.tv». Цю ініціативу підтримали київські галереї і митці різних поколінь.

Сьогодні «Hromadske.tv» – один з найбільш прогресивних інтернет-ресурсів, створений відомими журналістами нашої країни. Цей фундаментальний елемент громадського контролю – мультимедійний канал, який максимально оперативно висвітлює напружену ситуацію в державі – потребує фінансової підтримки для якісного функціонування.

«Ми віримо в те, що кожен українець має право на поінформованість. Знання, встановлені на фундамент освіченості і посилені дискусіями, разом творять таке суспільство, яке здатне приймати рішення і брати на себе відповідальність. Таке суспільство, яке є безпечним і комфортним для своїх громадян, яке не дає можливості робить свій внесок у світове співтовариство», – з маніфесту «Громадського ТБ».