Відбулась зустріч Віктора Овчарука з послом США в Україні Марі Йованович

Сьогодні, 20 червня, відбулась зустріч голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука та голови обласної адміністрації Степана Барни з Надзвичайним та Повноважним послом США в Україні Марі Йованович.
У другий день свого візиту поважна гостя зустрілася з очільниками області у більш офіційному середовищі та обговорила перспективи подальшої підтримки Сполученими Штатами Америки України України загалом та Тернопільщини зокрема.
«Щиро дякуємо США за підтримку політичних та економічних реформ в Україні, у тому числі, шляхом надання фінансової допомоги. Ваша країна послідовно і активно виступає за європейську інтеграцію України в ЄС, запровадження зони вільної торгівлі, а у майбутньому – приєднання України до Євросоюзу. Підтримка США для нашого регіону та України сьогодні є надзвичайно важливою, – наголосив Віктор Овчарук. – Слід зазначити, що Тернопільщина впевнено рухається шляхом модернізації системи господарювання та побудови процвітаючої європейської громади. Тому Тернопільська обласна рада приділяє значну увагу підтримці реформ з питань децентралізації влади та надання більших повноважень органам місцевого самоврядування. Децентралізація стала найвідомішою та реальною реформою в Україні.
Зараз в області діє 42 об’єднані територіальні громади. Нещодавнім рішенням Тернопільської обласної ради схвалено зміни до перспективного плану формування територій громад Тернопільської області. Відповідно до них в перспективний план включено уже 61 територіальну громаду.
Впевнений, новостворені громади показуватимуть хорошу динаміку економічного зростання та грамотне управління ресурсами територій.
Хочу подякувати за чітку позицію США з питань окупації Росією Криму і агресії на сході України. Переконаний, що завдяки співпраці Сполучених Штатів Америки з Україною та міжнародними партнерами, буде відновлено територіальну цілісність нашої держави. Бажаю Вам приємних вражень від перебування на Тернопільщині»