Відбулася двадцята сесія Підгаєцької районної ради

Сьогодні ,05 липня 2018 року відбулася сесія Підгаєцької  районної ради.

В роботі сесії взяла участь голова Підгаєцької районної державної адміністрації Алла Колодницька .На розгляд сесії виносились такі питання:

 1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
 2. Про утворення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Підгаєцької районної ради.
 3. Про погодження надання в користування мисливських угідь на території району.
 4. Про переведення опорного закладу «Підгаєцька загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Підгаєцької районної ради Тернопільської області» на самостійне ведення бухгалтерського обліку.
 5. Про проект змін та доповнень до Програми розвитку футболу в Підгаєцькому районі на 2015 – 2020 роки.
 6. Про перейменування спеціалізованої загальноосвітньої школи  І ступеня в Заклад загальної середньої освіти «Підгаєцька початкова школа І ступеня» Підгаєцької районної ради Тернопільської області.
 7. Різне.

Перед початком роботи,депутати проголосували за внесення до порядку денного питання щодо Підтримки звернення депутатів Тернопільської обласної  ради до керівництва держави щодо поглиблення відносин стратегічного партнерства України з організацією Північноатлантичного договору. Після цього депутати приступили до обговорення!

Внесли зміни до районного бюджету,

Дод.2 дод.3   а саме:

Збільшено обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2018 рік на 1513,537 тис. гривень за рахунок:

–    податку на доходи фізичних осіб в сумі 824,924 тис. гривень;

–   субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньо освіти «нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 672,52 тис. гривень;

–  субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 16.093 тис. гривень;

Збільшено обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2018 рік на 790.317 тис. гривень та направлено :

 • відділу освіти – 186,117 тис. гривень;
 • відділу культури і туризму – 160,0 тис. гривень;
 • районній раді – 325,0 тис. гривень ;
 • фінансовому управлінню – 119,2 тис. гривень.

Збільшено обсяг видатків спеціального фонду районного бюджету на 723,22 тис. гривень ( капітальні видатки відділу освіти) за рахунок коштів, переданих із загального фонду до бюджету розвитку ( спеціального фонду) за рахунок :

–  субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньо освіти «нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 636,414 тис. гривень;

– субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 16.093 тис. гривень;

–  перевиконання дохідної частини районного бюджету в сумі 70,713 тис. гривень.

Проголосували за створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги, погодили надання в користування мисливських угідь на території району ,перевели на самостійний баланс та ведення бухгалтерського обліку Опорний заклад .

Найбільший резонанс викликав проект рішення  Про перейменування спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня  в заклад загальної середньої освіти Підгаєцька початкова школа,  Підгаєцької районної ради, Тернопільської області. Депутати розглядали проект рішення про перейменування у відповідності до рекомендацій постійної комісії районної ради з питань освіти ….,а саме :

– рекомендовано перейменувати спеціалізовану загальноосвітню школу І ступеня в заклад  загальної середньої освіти  Підгаєцька початкова школа Підгаєцької районної ради Тернопільської області

– Затвердити в новій редакції Статут закладу загальної середньої освіти Підгаєцька початкова школа  Підгаєцької районної ради Тернопільської області.

– Вважати трудовий договір з директором закладу загальної середньої освіти Підгаєцька початкова школа  Підгаєцької районної ради Тернопільської області  Цюрпітою Зоряною Анатоліївною продовженим.

– Доручити директору закладу загальної середньої освіти Підгаєцька початкова школа Підгаєцької районної ради Тернопільської області  здійснити всі організаційно – правові заходи відповідно до вимог законодавства.

Попередньо до районної ради звернувся к клопотанням відділ освіти, молоді, спорту Підгаєцької районної державної адміністрації ,посилаючись  на  Закон  України  «Про освіту» №2145-VIII та Розпорядження голови РДА про реорганізацію Підгаєцької спеціалізованої загальноосвітньої школи 1 ступеня шляхом  ліквідації та приєднанням до  Опорного закладу Підгаєцька ЗОШ -1- 3 ст.

Враховуючи те, що депутатська комісія з питань освіти відхилила пропозицію відділу освіти Підгаєцької РДА щодо ліквідації навчального закладу шляхом приєднання до Опорного навчального закладу ,а запропонувала просто перейменувати навчальний заклад,на сесію було винесено Проек рішення  про перейменування спеціалізованої загальноосвітньої  школи І ступеня в заклад  загальної середньої освіти  Підгаєцька початкова школа Підгаєцької районної ради Тернопільської області

Після виступів зацікавлених осіб, відповідного обговорення, проект рішення      про перейменування школи  не набрав необхідної кількості голосів . Результати голосування ЗА  перейменування Поіменне голосування

Оскільки депутатами не було підтримано Проект рішення про перейменування навчального закладу ,а Проект рішення про ліквідацію навчального закладу шляхом приєднання до Опорного закладу не виносився на розгляд сесії,  було запропоновано  перенести це резонансне питання на 2 пленарне засідання, попередньо обговоривши доцільність закриття школи з усіма зацікавленими сторонами.