Відомчий медзаклад Тернопільщини відсвяткував 75-літній ювілей

Святковий концерт, символічні подарунки та привітання,  – усе це лунало на адресу працівників Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Тернопільській області».

Медперсонал відомчого медзакладу відсвяткував сімдесятип’ятирічний ювілей з нагоди створення їхньої установи.

На святкування запросили не лише діючих працівників, але й пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ. Винуватці свята разом з гостями згадали роки служби та молодість.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Олександр Богомол.

– Я вас всіх вітаю, бажаю здоров’я. Я обіцяю, що ви завжди матимете підтримку від Головного управління Національної поліції і передаю вам  вітання від всього трудового колективу.

Двадцять сім років життя віддала роботі відомчому медзакладу МВС України Людмила Борисова. З них –  двадцять один рік пропрацювала на посаді начальника центру психіатричної допомоги професійного психофізіологічного відбору. Вона каже, що були різні колективи, іноді було важко. Проте медперсонал поліклініки та лікарні працював з єдиною метою – покращити здоров’я пацієнтів та надати їм висококваліфіковану допомогу.

– Час минає, сьогодні медична служба відрізняється від тієї, яка була багато років тому. Зараз апаратура сучасна, зараз кадри висококваліфіковані, як і тоді були – молоді вчаться в старших, а старші з радістю допомагають. І такий симбіоз досвіду та енергії сприяє тому, щоб у нас все було найкраще.

Сьогодні медзаклад обслуговує більше шістнадцяти тисяч осіб. Це – пенсіонери МВС, особи зі спецзваннями, члени їхніх сімей, вільнонаймані працівники органів внутрішніх справ, військовослужбовці. Лише за 1 зміну поліклініку відвідує 135 пацієнтів.

У 2018 році тут оновили вентиляційну систему в фізіотерапевтичному кабінеті, придбали і ввели в експлуатацію портативні небулайзери, апарати для магнітотерапії, а також отримали  стоматологічну установку з стоматологічним кріслом.

Сьогодні в Територіальному медичному об’єднанні Міністерства внутрішніх справ України по Тернопільській області” впроваджують нові  ультразвукові діагностичні методики.

За роботу та відданість подякував своєму колективу начальник медустанови Михайло Василишин.

–  Ваше вміння і досвід, ваша людяність, безкорисливість, самовідданість зробили професію медика однією з найбільш шанованих в суспільстві. З святом вас, з ювілеєм, а також із прийдешнім Днем медичного працівника. Щастя вам і добра. І нехай ваша робота ніколи не буде для вас обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією збереження здоров’я людей.