Відомий тернопільський політик іде у Президенти

Журналістам сайту “Київське життя” стало відомо, що кількість кандидатів на посаду Президента України може збільшитись. Їхнє джерело повідомляє, що ним може стати Михайло Апостол. Зараз цей політик наближений до Арсена Авакова.  Наразі коментарів, з цього приводу, від Апостола наші колеги не мають.

ДОВІДКА

Народився в 1961 в селі Ласківці на Тернопільщині.

У 1982 закінчив Тернопільський фінансово-економічний інститут за спеціальністю «Бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності»

У 2005 році переміг у відбірковому конкурсі на право навчання та стажування за програмою «Агробізнес» у США при Каліфорнійському університеті за рахунок фінансування Державного департаменту США.

У 2015 році захистив дисертацію за спеціальністю «Історія науки й техніки» та здобув науковий ступінь кандидата історичних наук (Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України)

У 2018 році закінчив Переяслав-Хмельницький державний педагогічний інститут ім. Григорія Сковороди за спеціальністю «Історик. Викладач історії».

У сільському господарстві з 1984 року. Після інституту та служби в армії працював головним економістом, головним бухгалтером, заступником голови колгоспу «Вільна Україна» в с. Ласківці.

Протягом 2000-2012 рр. був директором приватного сільськогосподарського підприємства в с. Григорів Тернопільської області.

2006–2009 — депутат Тернопільської обласної ради п’ятого скликання, заступник голови бюджетної комісії ради.

У 2009 році працював у Верховній Раді України помічником-консультантом народного депутата України.

2012 – 2014 — народний депутат України. У Верховній Раді України VII скликання – член Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

2014 рік — помічник-консультант народного депутата України.

З 2015 рік – радник голови МВС Арсена Авакова.

2016-2018 рр. – Голова Антирейдерського комітету Асоціації фермерів і приватних землевласників України (АФЗУ).

З 2018 рік – радник Першого віце прем’єр-міністра Степана Кубіва з питаннь АПК на громадських засадах

Протягом свого професійного шляху Михайло Апостол опікувався та продовжує опікуватися проблемами аграріїв та села. Був ініціатором низки законопроектів

Засновник благодійного фонду «Апостол». Координатор Всеукраїнської благодійної програми «Добро людям».

Одружений, має двох дітей.

КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ