Вифлеємський вогонь миру передали в Україну

 17 грудня, у міжнародному пункті пропуску «Рава-Руська – Гребенне», польські скаути передали українським пластунам Вифлеємський вогонь миру.

Як повідомила ZAXID.NET прес-служба Рава-Руської міськради, після передачі Вифлеємського вогню миру, скаути обох країн обмінялися подарунками.

Пластуни подарували польським харцерам книгу про скаутську організацію в Україні та пластунські накидки. А ті, в свою чергу, подарували українцям різдвяні свічечки.

Після цього скаути заспівали пісень і разом з усіма передали так звану пластову «іскру». «Зазвичай таку «іскру» передають одне одному біля ватри. Це символізує єдність між усіма пластунами», – пояснив голова львівського осередку «Пласту» Роман Пастух.

Далі українські пластуни передадуть Вифлеємський вогонь миру громаді Львова та молодіжним і громадським організаціям міста. Також Вифлеємський вогонь миру розповсюдять на Євромайдани по всій території України.

Нагадаємо, що передріздв’яну традицію з поширення Вифлиємського вогню миру ще у 1988 році заснувала Австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Благодійна акція мала на меті донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домом – у лікарнях чи дитячих будинках. Ініціативу одразу ж підхопили скаути Відня.

З того часу до Європи вогонь з Вифлеєму в кінці листопада привозять літаком у спеціальному контейнері австрійські скаути. Вже з Відня вогонь йде по Європі з рук в руки, з так званою «скаутською естафетою». З Австрії через Словаччину та Польщу в середині грудня вогонь потрапляє і в Україну, де про нього піклується найбільша скаутська організація України – «Пласт».

Джерело:

ZAXID.NET

Богданець побив людину і підставив Президента

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району