Виходець з Тернопільщини Фірташ закликає владу і опозицію до продовження діалогу

Співвласник групи «Інтер» бізнесмен Дмитро Фірташ закликає владу та опозицію до пошуку компромісу шляхом продовження переговорів з реальними результатами. Про це йдеться у його зверненні, надісланому прес-службою.

«Сьогодні в Україні відбуваються події, котрі не дозволяють мені, як громадянинові та бізнесменові, за яким стоять багатотисячні трудові колективи Group DF, залишатися осторонь та мовчати. Жорстоке протистояння показало: коли люди не чують одне одного, під загрозою виявляється найцінніше – людське життя. Межу, на жаль, перейдено. Я висловлюю свої глибокі співчуття сім’ям та рідним загиблих», – зазначив пан Фірташ.

Співвласник «Інтера» переконаний, що на сьогодні «усі мають об’єднатися та знайти вихід, щоб більше не допустити кровопролиття»: «Треба розуміти і пам’ятати, що з обох боків барикад – українці. Ми – громадяни однієї країни. І нам усім важливо зберегти цілісність України».

Бізнесмен закликав до пошуку компромісу шляхом продовження переговорів з реальними результатами.

Дмитро Фірташ наполягає на тому, що треба зробити все можливе, аби жодна людина більше не стала жертвою протистояння.

«Я переконаний у тому, що людське життя не може бути розмінною монетою. Тільки мирний шлях вирішення конфліктних ситуацій – є вірним», – додав він.