Віктор Балога: бюджет-2014 це ще "квіточки" порівняно із законопроектом 3879

Політичний діяч Віктор Балога зі своєї сторнки у Фейсбук закликає українців виходити на Майдани, поки усіх не пересаджали за грати, і виступати проти законопроектів, що перешкоджають повноцінному життю нації.

“Повірте, бюджет-2014 – це квіточки порівняно з законопроектом 3879, який сьогодні «проголосували руками». Якщо хтось ще не вкурсі, то це не банальне «заочне правосуддя», це не те, що реставрація сталінізму – це щось набагато гірше.

Там і сталінський принцип «більше трьох не збиратися», і вилучення транспортних засобів у автомайданівців. Адміністративні арешти за участь у мітингах, а під це може попасти будь-хто, хто просто проходив поруч. Виправні роботи за наклеп, яким може бути оголошено будь-яке повідомлення у соціальних мережах. За опір працівникам влади – до 4 років позбавлення волі і ще дуже багато всього. Це Північна Корея в центрі Європи.

Я не знаю, хто куди дивився, хто чим займався, але цього законопроекту більше, ніж достатньо, щоб припинити говорити і нарешті почати діяти. Поки ще всіх не попересаджали”.