Віктор Овчарук: “Сумлінні платники податків – основа економіки Тернопілля та розвитку краю”

На цьому наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук під час зустрічі представників Державної фіскальної служби у Тернопільській області з підприємцями області, на якій було підбито підсумки  роботи у минулому році. А також нагороджено кращих платників податків.

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на обласну раду.

«Сприяти економічній міці області та держави – це престижно і почесно, – зазначив очільник обласної ради. – Підприємці є однією з головних рушійних сил економіки багатьох розвинутих країн. І в Україні, сумлінно сплачуючи податки, Ви формуєте економічний та фінансовий потенціал краю, створюєте нові робочі місця. Ваші податки – це наповнення місцевих бюджетів. Майже 3 мільярди гривень податків надійшло минулого року до усіх місцевих бюджетів області –  на майже 800 мільйонів більше, ніж у 2016 році. А це означає, що зросли можливості для реалізації  різних соціальних програм на місцях. Це нові дороги, відремонтовані школи та дитячі садочки, медичні амбулаторії, розвиток інфраструктури кожної громади. Від імені депутатів обласної ради, від себе особисто дякую Вам за роботу і за Вашу сумлінну громадянську позицію».

Віктор Овчарук також додав, що особливо приємним є і те, що серед кращих платників податків – депутати Тернопільської обласної ради. Це Петро Гадз (ТзОВ «Бучачагрохлібпром»), Олег Крижовачук (сільськогосподарське товариство «Україна»), Осип Гасюк (агрофірма «Горинь»), Василь Градовий (агропромислове підприємство «Дзвін»), Микола Пилипів (агропромислове підприємство «Аркадія»), Антон Білик (підприємство «Іванівське»).