Влада має створити всі умови, щоб максимально охопити дітей позашкільною освітою – В. Хоптян

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян під час робочої поїздки у Заліщицький район ознайомився з роботою районного центру науково-технічної творчості школярів та юнацтва.

red8

Керівнику області директор закладу доповів, що центр працює активно і користується популярністю серед школярів району. Тут у 42 групах та гуртках займається 316 дітей.

Як повідомив очільнику області голова Заліщицької РДА Олег Барчук, в рамках забезпечення у регіонах збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій) на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» у системі освіти Заліщицького району функціонують 4 позашкільні навчальні заклади –  Заліщицький РБДЮТ, Товстенський БДЮТ, Заліщицький ЦНТТШ, дитячий оздоровчий заклад «Ромашка», в яких здобувають позашкільну освіту 1552 гуртківці, з них 322 дітей із сіл.

Голова ОДА наголосив на важливості більшого охоплення дітей позашкільною освітою, так як цього вимагає Президент України. Сьогодні глава держави ставить завдання – показник охоплення дітей позашкільною освітою довести до 70%.

Керівник області оглянув умови навчання дітей, ознайомився з їхніми роботами, поспілкувався з викладачами. Закладу керівник області подарував ноутбук, а також пообіцяв спільно з владою у районі вирішити питання розширення Заліщицького районного центру науково-технічної творчості школярів та юнацтва.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району