Влада створила "гарячу лінію" стосовно євроінтеграції

З 9 січня 2014 року громадяни можуть отримати вичерпну інформацію стосовно євроінтеграційних кроків України безпосередньо з першоджерел. У Мінекономрозвитку почала працювати «гаряча телефонна лінія». Про це розповів директор департаменту європейської інтеграції МінекономрозвиткуВ’ячеслав Цимбал.

Мінекономрозвитку протягом 2013 року проводило значну роз’яснювальну роботу: регіональні семінари, конференції, круглі столи та інші заходи, де представники громадськості, промислових, бізнесових та наукових кіл обговорювали положення про зону вільної торгівлі з ЄС та можливі наслідки її впровадження.

«Ми продовжуємо діяльність у цьому напрямку, бо це – дуже важливий сегмент роботи. Запровадження «гарячої лінії» – це розширення і поглиблення інформаційної кампанії з приводу співробітництва України з ЄС у економічній сфері, досягнутих на цьому напрямі результатів та необхідних кроків для створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом», – зазначив В’ячеслав Цимбал.

Телефонна лінія розширить можливості кожного громадянина отримати компетентну відповідь стосовно змісту і перспектив Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, зокрема, яким чином вона впливатиме на умови ведення бізнесу у кожній конкретній галузі.

Телефон «гарячої лінії», куди можна звернутися щочетверга з 14:00-17:00 з питанням щодо євроінтеграції – (044) 596-67-05 (починаючи з 9 січня 2014 року).