Володимир Бойко: сьогодні у Верховній Раді голосувало стадо

Народний депутат України Володимир Бойко сьогоднішнє голосування за прийняття бюджету на наступний рік у Верховній Раді вважає “голосуванням стада”. В коментарі Тернопільському Інформаційному Бюро він детально розповів як відбувався сьогодні процес голосування, і як він мав би проходити згідно чинного законодавства.

– Голосування проходило з порушенням усіх можливих вимог. По-перше, Ігор Калєтнік не мав жодного права вести сесію. По-друге, підрахунок голосів здійснював голова лічильної комісії, а повинна була рахувати лічильна комісія.  Він рахував голоси одну чи дві секунди, а так навіть просто фізично неможливо правильно порахувати. Переконаний, що якби він рахував довше, то ніколи в житті потім не вдалось би “назбирати” 235 голосів.

У Верховній Раді передбачено тільки два види голосування: відкрите і таємне. Відкрите , це коли – кожному поіменно вмикають мікрофон і він озвучує за чи проти. А сьогоднішнє ж голосування повністю не відповідає регламенту Верховної Ради.

Зараз опозиція вирішує подальший розвиток ситуації, Верховна Рада втратила свій статус, цей орган більше не може визначати державотворчі процеси, – пояснює Володимир Бойко.