Володимир Стаюра: ми не здивуємось якщо рішення облради оскаржить суд

Володимир Стаюра розповів Тернопільському Інформаційному Бюро чому на виїздну сесію Тернопільської обласної ради, яка проходила на театральному майдані, не зареєструвались представники Партії Регіонів.

– Ми пропонували Партії Регіонів, вчора, 29 грудня, вийти на наш майдан до людей і сказати “Так, наші руки в крові, так, ми й надалі будемо бити вас кийками” і ці слова є справді правдою. Але вони не підтримали цю пропозицію.

Депутат також пояснив ситуацію із виселенням облдержадміністрації з приміщення обласної ради.

–  Це переривання договору. Будівля на Грушевського 8, належить обласній раді. Перше питання, яке ми виносили на сесію – переривання договірних умов. Виселення стосується тільки деяких частини, адже є багато апаратів які належать обласній раді. Ми доручили управлінню майнових комплексів обласної ради зайнятись цим питанням. Обласна адміністрація зараз  шукає собі приміщення. Ми не здивовані, що ОДА подала в суд, і  я навіть чув, що цей суд вже відбувся.Народний депутат Олег Сиротюк вчора почав їх”виселяти” , він також зняв табличку ОДА, яку згодом зламали. Я думав, що вони вже скинулися по гривні і зробили нову, але ще ні, – коментує Володимир Стаюра.

Тернопільське Інформаційне Бюро