Володимира Стаюру обрано головою виконкому обласної ради Тернополя

30 січня 2014 року в місті Тернополі відбулося чергове засідання виконкому Тернопільської обласної ради. Серед ключових питань було обрання керівництва виконавчого комітету облради, формування його структури, визначення напрямів діяльности, обрано голову та визначено кількісний та персональний склад заступників голови комітету.

Враховуючи позицію тернопільського Майдану, з огляду на рішення Штабу національного спротиву, головою виконкому обрано керівника Штабу національного спротиву Стаюру Володимира Івановича. Також було внесено пропозицію депутатському складу облради додати до складу виконкому представників Автомайдану та загону самооборони.

“Зважаючи на складну ситуацію в країні, низку проблем, які є життєво важливими для Тернопільського краю, виконком готовий забезпечити порядок в області та захистити інтереси її мешканців. Основою його діяльности буде виконання доручень громади та Майдану, відстоювання національних інтересів та забезпечення нормального функціонування всіх галузей области”, – зазначив новообраний голова виконкому Володимир Стаюра.