X-Фактор в Тернополі зробив аншлаг (ФОТО)

25 січня в тернопільському палаці культури “Березіль” ніде було яблуку впасти. Глядацька зала була вщент зайнята публікою: не тільки не було жодного вільного місця, але й поставили додаткові стільці.

Такий аншлаг в Тернополі створили учасники четвертого сезону шоу X-фактор. Вже півтора місяці вони гастролюють Україною. До Тернополя приїхали після Хмельницького, ночувати не залишаються, бо обмаль часу. Розповідають, що до такого шаленого темпу вже звикли і концерти приносять їм позитив та бадьорість.

Тернопільському Інформаційному Бюро вдалось поспілкуватись із переможцем шоу Олександром Порядинським.

– Два мільйони гривень за перемогу я ще не отримав, але віддам їх своїм батькам. Найчастіше, що чую після перемоги від своїх односельчан “Саша, не зазнавайся, не задирай високо ніс”. Поки, що я під опікою каналу СТБ, пропозицій від продюсерів чи корпорацій не отримував.

Улюбленці тернопільської публіки гурт “Тріода” востаннє приїзджали додому на Різдво і тільки на 1 день. Розповідають, що найдовше -майже тиждень, були вдома чотири місяці назад.

Ведучою концерту була екс-учасниця першого сезону Х-фактор тернополянка Ірина Борисюк. Вона багато жартувала і “сватала” учасникам в дружини тернопільських дівчат, які на її думку, найкрасивіші в Україні.

У світлі останніх подій репертуар виконавців змінили. Відтак, веселі і запальні пісні замінили на сумні та ліричні. Всі співаки одноголосно підтримують Майдан і моляться за долю мітингувальників на Грушевського, проте, жоден з них там не був.