"Я проти будь-якого застосування сили", – Хоптян звернувся до тернополян

Голова ОДА Валентин Хоптян оприлюднив своє звернення до людей:

“Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян закликає мешканців області до миру, спокою, збереження правопорядку і не допускати виникнення та розвитку конфліктів.

Заявляю, що я проти будь-якого застосування сили, проти розпалювання ворожнечі та насилля. Прошу людей не піддаватися на політичні провокації, не порушувати закони та дотримуватись належного громадського порядку.

Звертаюся до лідерів політичних партій, до депутатів Верховної Ради України, учасників робочої групи з врегулювання політичної кризи з лідерами опозиційних парламентських фракцій сісти за стіл переговорів і спільно вирішити питання з мирного врегулювання конфлікту.

Закликаю керівників політичних партій області, депутатів всіх рівнів до розбудови Тернопільщини, адже за останніх три роки завдяки спільним зусиллям ми зробили чимало. Область піднялася з останніх позицій і потрапила в 10 кращих за соціально-економічними показниками.

Давайте не лише критикувати і виголошувати красиві політичні гасла, а спільною та єдиною командою розвивати край, а життя його мешканців робити кращим.

Давайте зупинимо протистояння і відновимо мир, стабільність та спокій на Тернопіллі.

Вірю у зваженість та розсудливість тернопільської громади.”