Як Хоптян Євромайданівцю подарунок дарував (Відео)

В наше розпорядження потрапило відео як голова ОДА Валентин Хоптян дарува в подарунок Миколаю з Євромайдану громадському активісту Олександру Башті.

Нагадаємо, Валентин Хоптян привітав представників Євромайдану з Днем Святого Миколая. Сталося це в неординарний спосіб – в приймальню голови Тернопільської облдержадміністрації завітав Миколай зі своїми помічниками з Євромайдану Тернополя (у ролі Миколая – громадський активіст, учасник Євромайдану Олександр Башта. В ролі помічників Миколая – депутати від ВО Свобода). Пан Олександр був зодягнений у костюм св. Миколая, з короною та бородою. Гості бажали подарувати Хоптяну різочку.

Керівник області зустрів гостей солодким подарунком, розповів, що сьогодні протягом дня відвідує дітей і вітає з Днем Святого Миколая. Голова ОДА повідомив, що зранку усі заступники та начальники департаментів і управлінь роз’їхалися по області, де передали 3,5 тисячі подарунків, насамперед дітям-сиротам, дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Валентин Хоптян побажав своїм гостям, серед яких були депутати обласної ради веселих свят та достатку у Новому році, а різки попросив передати тим, хто привів в приміщення приймальні пана Олександра Башту.