Як мотивувати себе займатись спортом

Або як подолати опір? Про користь і необхідність фізичних вправ є маса інформації, живих прикладів. Зараз ми говоримо просто фітнес, розуміючи що це всілякі види фізичних вправ.
Фітнес – у широкому значенні — це фізична підготовленість людського організму.

 

 

Ми з дитинства знаємо про те, що треба дотримуватися режиму дня, ставити цілі та завдання та інше. Кожен понеділок ми з розумінням серйозності моменту ставимо собі завдання на 100% виконання і … «упс», ми знову знаходимо причини сьогодні відкласти до завтра. А може це все-таки не так вже й важко? Ну, наприклад, для початку — поглянути на своє відображення в дзеркалі! Хороша, красива, але от якщо трохи зменшити об’єм стегон, підтягнути сідниці і зробити стрункою свою талію …. це буде надзвичайно, я буду просто непереможна! Все хочу! І скільки-ж залишилося часу до відпустки? Отже, початок покладено — з’явилося сильне бажання, тобто ви подолали перший бар’єр. Приступаємо до занять. Займаємося по 5-6 годин щотижня (не менше!). Досягаємо свого «плато», коли є вже будь-які мінімальні досягнення навіть у тому випадку, якщо не повністю виконується поставлена задача.

Тут, увага — бар’єр номер два. Як же зберегти мотивацію і продовжувати заняття фізичними вправами у такій ситуації? Проблема виникає з-того, що до цього моменту ви вже забули, яким був ваше стан напередодні початку занять. Ви вже не пам’ятаєте панічного стану, яке охоплювало вас, коли доводилося надягати одяг більшого розміру, тих завмирань серця, коли на старій сукні вже не застібалася блискавка. Тому постарайтеся запам’ятати причини, які змусили вас приступити до занять фізичними вправами! Якщо ви дуже зайняті, (пригнічені), засмучені, для того, щоб займатися фізичними вправами, то:

  • У разі критичної нестачі часу — виділити час для занять можна! У всіх нас є тільки 24 години на добу, але кожен розпоряджається ними по-своєму. Не сумніваюся в тому, що у вас купа невідкладних справ. Але, ймовірно, можна витрачати свій час більш економно. Працюйте швидше!
  • Мийте вручну автомобіль, заховайте пульти дистанційного керування, вимийте всі вікна в будинку і т.д. Це може служити хорошим початком!
  • Весь час займайтеся хоч якими-небудь справами!
  • Обов’язково ходите не менше 30 хвилин на день пішки!

Треба привчити себе до регулярних активних рухів.

Добра порада — танцюйте під будь-яку музику як вам подобається! Музику в інтернеті знайти легко, навіть можна перед сном розім’ятися під приємну музику. Повірте, самопочуття поліпшиться, ви отримаєте задоволення від рухів і з’явиться бажання регулярних фізичних вправ. Але, головне, не думати так, що вправи — це важка робота. Сприймайте їх, як подарунок вашому організму, відмінний спосіб позбутися від стресу. Подбайте про здоров’я, просто приділіть собі трохи часу. Як тільки почнете тренуватися, відразу відчуйте приємні відчуття після кожного міні-курсу — приплив енергії, сил і впевненості в собі! Завдяки цьому ви захочете досягти більшого. Самодисципліна, терпіння і послідовні тренування подарують вам гарну фігуру, яка буде приголомшливо виглядати і в улюблених джинсах, в купальнику, і, звичайно ж, вечірній сукні!