Як на Тернопільщині захищають права дітей розповів Степан Герасимів

Україна належить до країн з достатньо високим рівнем забезпечення прав дитини. Про це сказала голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо під час спільної прес-конференції з Уповноваженим Президента України з прав дитини Юрієм Павленком до Дня спільних дій в інтересах дітей – Дня прийняття Конвенції ООН про права дитини, який у світі відзначається 20 листопада. Що з цього приводу можуть сказати тернопільські чиновники, редакція Медіарегіон вирішила поцікавитись в керівника служби у справах дітей Тернопільської облдержадміністрації Степана Герасиміва.

Відповідно соціальних ініціатив Президента України » Діти – майбутнє України» у реформуванні системи захисту прав дітей, які потребують державної підтримки, питання їх соціально – правового захисту визначено пріоритетним напрямком роботи обласної державної адміністрації, вони перебувають під особистим патронатом голови обласної державної адміністрації Валентина Антоновича Хоптяна – стверджу Степан Герасимів.xF1xE0xE9xF2_1

Зокрема щодо, створення умов для реалізації права дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на виховання в сім’ї. Так з початку 2013 року громадянами України усиновлено 11 дітей ( 2 дітей – інвалідів – громадянами інших країн). Для порівняння впродовж 2012 року на території області було усиновлено 10 дітей ( громадянами України – 8 , іноземцями – 2 ), опіку ( піклування ) встановлено над 85- дітьми, до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу у 2013 році влаштовано 41 дитину ( на 2 дітей більше ніж за аналогічний період 2012 року). (для порівняння – у 2012 календарному році – 48 дітей; у 2011 -24 влаштовано 24 дитини )

Окрім цього, влада області проводить роботу щодо забезпечення дітей з особливими потребами з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, умовами для виховання в сім’ї ( 5 дітей – інвалідів влаштовано у ПС, 32 – під опіку). Відносна кількість влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання в області становить 85%.( при загальнодержавному показникові влаштування – 83 % ).

Над кожною дитиною-сиротою та дитиною, позбавленою батьківського піклування та дітьми, схильними до вчинення протиправних дій, встановлено персональне шефство працівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, педагогічних працівників, працівників міліції, представників соціально відповідального бізнесу, громадських, релігійних організацій – запевнив Степан Герасимів

 

Богданець побив людину і підставив Президента

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району