Як прикрасити ялинку в новий рік 2014

У 2014 році актуальними будуть ялинкові прикраси в східному стилі. Блакитний, синій, зелений — це його основні кольори. Прикраса ялинки бажано почати з розташування гірлянд. Сховай їх серед гілок ялини, акуратно її обвиваючи від верхівки і до самого низу. Після чого можна приступити до розвішування іграшок. Розвішувати їх починають з самого верху, де краще використовувати бурульки і невеликі ялинкові кулі. Опускайся вниз де краще розвісити більші кулі. І тільки після цього можна прикрасити ялинку намистом і дощиком.

У 2014 році для прикраси ялинки ти можеш використовувати ошатні іграшки у вигляді кульок, дзвіночків, і, звичайно ж, фігурок конячок. Якщо для тебе дуже важливий стиль твоєї ялинки, спочатку визначся з її кольором. Неймовірно стильно буде виглядати новорічне дерево, оформлене в одному або навіть двох кольорах, які будуть гармонійно поєднуватися між собою, наприклад, це може бути золотистий і червоний або блакитний і сріблястий.

Оскільки наступний рік стане роком синьою або зеленою коня, і ці кольори повинні стати основними для прикраси ялинки, але як і в минулих роках ти можеш використовувати і традиційні кольори — зелений, сріблястий або жовтий. Такі кольори на ялинці будуть виглядати дуже ефектно і шикарно. Іграшки для прикраси ялинки 2014 на новий рік можуть бути самими різними — ліхтарики, кульки, шишки, бурульки, фігури різних тварин.

Як ще прикрасити ялинку в новий рік 2014? Вельми оригінально буде виглядати ялинка прикрашена в певній тематиці, наприклад, в стилі «ретро». Така ялинка точно не буде схожою на жодну іншу. Але для цього тобі доведеться пошукати на горищі старі ялинкові іграшки, а буде ще краще, якщо ти зробиш їх своїми руками, з будь-яких підручних засобів і різнокольорового паперу, після чого розвинути їх на ялинку, щоб вони могли нагадувати старий годинник.

Якщо ж ти бажаєш прикрасити свою новорічну ялинку 2014 в стилі майбутнього талісмана, розвинути на ній невеликі фігурки конячок в блакитний та синій гамі, сніжинки, іграшкові шишки і навіть натуральні квіти. Але їх потрібно відразу поставити в пляшки з водою, які потрібно попередньо задекорувати тканиною або папером і ретельно закріпити їх на деревце.

Всі живі квіти або інші рослини будуть нагадувати безкрайній простір степу, де мешкає багато різних тварин. Для створення морського стилю краще використовувати фігурки риб, черепашки і морські зірки.