Як і в чому зустрічати 2014-ий рік?

Новий рік є одним з найулюбленіших свят більшості з нас. Не дивно, що до цього дня ми намагаємося підготуватися заздалегідь, адже для того, щоб зустріти Новий рік за всіма правилами, знадобиться чимало часу.

І навіть скептики, які не вірять ні в прикмети, ні в гороскопи, намагаються слідувати традиціям зустрічі Нового року, адже саме дрібниці створюють піднесений настрій та формують досконалу картину свята.

Однією з головних традицій Нового року є дотримання відповідної символіки. Так, якщо прийдешній рік – рік коня, значить, все для нового года повинне бути витримане в дусі відповідної символіки – натуральні тканини та прикраси, дерево в декорі і багато-багато всього іншого. Використовуючи цю символіку, ми ніби заохочуємо покровителя нового року принести везіння та щастя в наш дім.

Що ж стосується цьогорічних святкувань, то 2014 рік, якого ми так чекаємо, є роком дерев’яного синього коня, тому всі відтінки синього стануть фаворитами при підготовці до святкувань. Тож якщо хочете завоювати прихильність чарівного дерев’яного коника, при виборі гардеробу для святкування надавайте перевагу блакитним, бірюзовим, темно-синім, а також зеленим тканинам. Синя барва внесе у ваш дім спокій та стабільність, а ось зелений колір асоціюється з грошима. Якщо ж ці барви вам не личать або ж видаються надто екстремальними, віддайте перевагу будь-яким природнім відтінкам, що відображатимуть масть коня, – чорному, білому, сірому та коричневому.

Коні – тварини волелюбні, для життя їм потрібен простір і чисте поле. Тому віддайте перевагу вільним покроям вбрання, які б не сковували ваших рухів.

Пам’ятайте і про те, що коні – істоти благородні, тому в 2014 році – ніякої біжутерії. Тільки благородні метали, а не пластмаса, а замість стразів – натуральні, нехай і невеликі, камені. Єдиним винятком є дерево – як-не-як, 2014 – це рік саме дерев’яного коня. При виборі одягу перевагу віддайте натуральним і якісним тканинам.

Прикраси із зображенням коня повинні принести удачу – тому різні фігурки, сережки та підвіски, виготовлені у формі цієї благородної істоти, стануть прекрасним аксесуаром для зустрічі Нового року.

Оскільки стихією прийдешнього року вважається дерево, в декорі та сервіруванні столу варто використовувати дерев’яні елементи. Покладіть на стіл посуд із дерева, а в інтер’єрі використайте дерев’яні та плетені елементи.