Янукович і Путін домовились про…

1. Протокол шостого засідання Українсько-Російської міждержавної комісії.

2. План українсько-російських заходів із спільного відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка в 2014 році.

3. План дій з врегулювання торговельних обмежень у двосторонній торгівлі між Україною і Російською Федерацією на 2013 -2014 роки.

4. Угода між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про реалізацію заходів державної підтримки з відновлення серійного виробництва літаків сімейства Ан-124 з двигунами Д-18Т та їх модифікаціями.

5. Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про поставки товарів за виробничою кооперацією в 2014 році.

6. Меморандум про наміри з активізації співробітництва у сфері суднобудування між Міністерством промислової політики України і Міністерством промисловості і торгівлі Російської Федерації.

7. Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про спільні дії з організації будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.

8. Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про оперативне оповіщення про ядерну аварію і обмін інформацією в сфері ядерної і радіаційної безпеки.

9. Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про визначення пункту пропуску через українсько-російський державний кордон «Куйбишево» для здійснення спільного контролю контрольними органами держав Сторін.

10. Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про внесення змін до Угоди Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво при здійсненні спільного контролю осіб, транспортних засобів і товарів на українсько-російському державному кордоні від 18 жовтня 2011 року.

11. Угода між Державною службою України з контролю за наркотиками і Федеральною службою Російської Федерації з контролю за наркотиками про співробітництво у боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів.

12. План спільних заходів Державної Служби з надзвичайних ситуацій України та Міністерства з надзвичайних ситуацій Російської Федерації у контексті реалізації міжурядової Угоди про співробітництво в сфері попередження промислових аварій, катастроф, стихійних лих та ліквідації їхніх наслідків.

13. Меморандум про взаєморозуміння між Державним космічним агентством України та Федеральним космічним агентством (Російська Федерація) стосовно співробітництва в сфері ракетно-космічної промисловості.

14. Доповнення до контракту від 19 січня 2009 року між Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» і Відкритим акціонерним товариством «Газпром» купівлі-продажу природнього газу в 2009-2019 роках.