Євреї обурені антисемітською пропагандою "Беркуту"

Всеукраїнська громадська організація “Українська незалежна рада єврейських жінок” направила відкритий лист президенту Януковичу і голові МВС Віталію Захарченку у зв’язку з антисемітизмом на сторінці спецпідрозділу “Беркут” у соціальній мережі Фейсбук.

berkutFB

Про це повідомляє “Київ єврейський”.

У зверненні президента ГО Елеонори Гройсман йдеться: “Нас обурив факт того, що сторінка “Беркут-Україна” – інформаційна підтримка українського підрозділу “Беркут” – являє собою концентрацію махрового антисемітизму та екстремізму”.

Більш ніж тисячі користувачам ФБ ця сторінка подобається і більше півтора тисяч її обговорюють. Підтримку “Беркуту” на сторінці висловлюють провладні громадські діячі, юристи, політики та журналісти.

Представництво “Беркуту” в соцмережі facebook.com рясніє матеріалами про “єврейське коріння і зв’язки з євреями” лідерів опозиції Юлії Тимошенко, Віталія Кличка, Арсенія Яценюка та Олега Тягнибока.

Всі матеріали на сторінці розміщені від імені “Беркут-Україна”.

0c57316--sionistka--timoshenko-i-karta-rozdilu-ukrajini-na-tri-chastini

 

“Євреї – поплічники нацистів, євреї на службі вермахту… євреї – колаборанти, сіоністи – посіпаки Гітлера, нацистсько- сіоністський герб” та інші заголовки статей наповнюють сторінку українського “Беркута” у соціальній мережі Фейсбук.

238ca65-1

Сторінка також рясніє зображеннями накладення нацистської свастики на шестикутну зірку Давида.