Євромайдан SOS закликає адвокатів країни ставати на правовий захист Євромайдану

Ініціатива Євромайдан SOS закликає адвокатів з усієї країни мобілізуватися для правовго захисту Євромайдану. Наразі у нашій базі юристів, які зголосилися на захист затриманих – близько 100 осіб.

Утім, ті з них, які справді готові до активної роботи, не можуть впоратися з потоком порушених справ та кількістю затриманих. Ця криза може ще більше поглибитися у зв’язку з тим, що сьогодні переговорний процес зайшов у глухий кут. Тому Євромайдан SOS закликає проявляти активність не лише київських юристів, а й правників із інших міст України.

Нижче – повідомлення, з яким Євромайдан SOS звернувся до ФБ-спільноти.

НА ЗАХИСТ ЄВРОМАЙДАНУ: АДВОКАТИ ВСІЄЇ УКРАЇНИ — ЗГОЛОШУЙТЕСЯ!!!

Друзі, очевидно, що наразі переговорний процес між опозицією, Майданом-Грушевського та владою зайшов у глухий кут. Жодних гарантій щодо долі затриманих людей, а також тих, чиє затримання планується (а, за інформацією опозиції, таких близько 1 тис.осіб) – не було, немає і не буде. Тому їм ПОТРІБЕН НАШ ЗАХИСТ. Тим часом, ті адвокати, які вже зголосилися надавати правову підтримку затриманим євромайданівцям, – дуже-дуже завантажені справами. Не сплять-не їдять, тільки те й роблять що захищають нас. Колись про їх самозреченість ще буде написано, а наразі їм дуже потрібна ПІДТРИМКА КОЛЕГ. Тому ми звертаємося до АДВОКАТІВ НЕ ЛИШЕ КИЄВА, А Й ІНШИХ МІСТ УКРАЇНИ – будь ласка, зголошуйтеся до Євромайдану SOS. Без ефективного захисту люди, які нині за гратами, втрачають хоч і крихітний і примарний, але все ж таки шанс на свободу.

Гаряча лінія Євромайдан SOS
0685481241;
0666849830;
0633379573;
facebook.com/EvromaidanSOS