Юрій Лубкович очолить управління з суспільно-політичних питань Тернопільської ОДА – за двох умов

Відповідно до реорганізації, частина повноважень в сфері релігії та національностей Головного управління внутрішньої політики ОДА перейшло в коло повноважень новоствореного Департаменту культури. Туди ж запропонують переміститися в якості заступника і екс-керівника управління внутрішньої політики Ігора Кульчицького.Yuriy Lubkovych – Юрій-Лубкович

Натомість на базі старого управління створюється управління суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності Тернопільської облдержадміністрації.Yuriy Lubkovych - Юрій-Лубкович

Після розширеної колегії облдержадміністрації стало відомо, що новим керівником управління стане Юрій Лубкович.

“Я готовий стати керівником даного напрямку на Тернопільщині, якщо влада й надалі продовжуватиме курс на Євроінтеграцію України, та якщо працівники мого управління не будуть мати відношення до Партії Регіонів – партії нинішньої влади. Враховуючи, що управління повинне працювати з громадськими організаціями та представникамиЗМІ я та всі працівники управління повинні бути позапартійні – це моя умова та вимога” – зазначив Юрій Лубкович.

В досить молодому віці Юрій встиг зробити стрімку кар`єру. Отримав диплом магістра-міжнародника Тернопільського національного економічного університету. Продовжив навчання в Канадському університеті по спеціальності бізнес-адміністрування.

Перші кар`єрні кроки зробив під час стажування в Посольстві України в Канаді. Далі проходив стажування в Парламенті Канади. Після повернення в Україну – працює економістом в одній із столичних інвестиційних компаній. Через рік продовжив роботу в Верховній Раді України – помічником голови комітету з питань європейської інтеграції. Починаючи з 2011 року працював в Тернопільської облдержадміністрації.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району