Юрій Лубкович очолить управління з суспільно-політичних питань Тернопільської ОДА – за двох умов

Відповідно до реорганізації, частина повноважень в сфері релігії та національностей Головного управління внутрішньої політики ОДА перейшло в коло повноважень новоствореного Департаменту культури. Туди ж запропонують переміститися в якості заступника і екс-керівника управління внутрішньої політики Ігора Кульчицького.Yuriy Lubkovych – Юрій-Лубкович

Натомість на базі старого управління створюється управління суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності Тернопільської облдержадміністрації.Yuriy Lubkovych - Юрій-Лубкович

Після розширеної колегії облдержадміністрації стало відомо, що новим керівником управління стане Юрій Лубкович.

“Я готовий стати керівником даного напрямку на Тернопільщині, якщо влада й надалі продовжуватиме курс на Євроінтеграцію України, та якщо працівники мого управління не будуть мати відношення до Партії Регіонів – партії нинішньої влади. Враховуючи, що управління повинне працювати з громадськими організаціями та представникамиЗМІ я та всі працівники управління повинні бути позапартійні – це моя умова та вимога” – зазначив Юрій Лубкович.

В досить молодому віці Юрій встиг зробити стрімку кар`єру. Отримав диплом магістра-міжнародника Тернопільського національного економічного університету. Продовжив навчання в Канадському університеті по спеціальності бізнес-адміністрування.

Перші кар`єрні кроки зробив під час стажування в Посольстві України в Канаді. Далі проходив стажування в Парламенті Канади. Після повернення в Україну – працює економістом в одній із столичних інвестиційних компаній. Через рік продовжив роботу в Верховній Раді України – помічником голови комітету з питань європейської інтеграції. Починаючи з 2011 року працював в Тернопільської облдержадміністрації.