З Тернополя три десятки іноземців примусово повернули додому

Майже три з половиною тисячі іноземців нині проживає наТернопіллі. Половина із них отримали дозвіл на імміграцію в Україну,тобто мають дозвіл постійно тут проживати, решта – перебувають тимчасово.

На території області постійно проживає тисяча сімсот іноземних громадян. Переважно це вихідці із країн СНД. Найбільше серед них росіян – трохи більше тисячі. Що стосується іноземців, які перебувають в області тимчасово, то це переважно студенти, які приїхали на Тернопільщину за запрошенням вишів. Левова частка із них, понад тисяча, навчаються в медичному університеті, майже три сотні є студентами технічного та економічного університетів. Найбільше студентів із Нігерії, чимало й поляків, є також громадяни Сьєра-Леоне, Тунісу, Танзанії, Намібії, Свазіленду, Маврикію.

Нажаль не всі іноземці є законослухняними. В 2013 році Управлінням міграційної служби області прийнято рішення про примусове повернення щодо трохи більше трьох десятків іноземних громадян, скасовано майже дві сотні посвідок на тимчасове проживання.