Два садочки на Тернопільщині відкрили. А скільки закрили?

На виконання завдань та з метою реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – наше майбутнє» в селі Панівці Борщівського району відбулось урочисте відкриття дитячого дошкільного закладу.

Участь у відкритті дитячого садка взяв заступник голови-керівник апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Желіховський. Він передав вітання мешканцям села від керівника області Валентина Хоптяна. За словами Юрія Желіховського, пріоритетом у роботі влади області є забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів.

«Створення належних умов – є результатом забезпечення доступу дітей до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України з розширення мережі дошкільних навчальних закладів. В цьому напрямку працюватимемо і надалі, щоб дошкільною освітою та належним вихованням охопити дітей у всіх населених пунктах району» – сказав голова Борщівської районної державної адміністрації Ярослав Верхола.

Нагадаємо, за останній тиждень у Борщівському районі відкрили вже другий дитячий садок. 19 вересня 2013 року відбулося урочисте відкриття дитячого дошкільного закладу «Вишиваночка» у с.Горошова.

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Чортківського району

новини Шумського району