За позовами прокурорів стягнуто майже 50 мільйонів гривень

За позовами прокурорів на користь громадян та держави стягнуто майже 50 мільйонів гривень

Прокуратурою області постійно вживаються заходи реагування у сфері захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень, у тому числі щодо стягнення коштів до бюджету, повернення до державної власності незаконно відчуженого майна, захисту прав соціально вразливих верств населення.

Зокрема, на виконання судових рішень, постановлених за прокурорськими позовами у 2013 році, повернуто громадянам та державі майже 50 мільйонів гривень.

Робота прокурорів, насамперед, спрямовувалась на захист інтересів держави щодо відшкодування шкоди, завданої бюджетній системі. У цій сфері виконано рішень суду, постановлених за прокурорськими позовами, на суму майже 7 мільйонів гривень.

Крім того, на виконання рішень судів за позовами прокурорів до державної власності повернуто майно на суму понад 11 млн. грн.

Органами прокуратури також відреаговано на порушення прав соціально вразливих верств населення. За втручання прокурорів забезпечено захист порушених прав зазначеній категорії громадян на суму близько 21 млн. гривень.

Також органами прокуратури Тернопільщини вживалися дієві заходи, спрямовані на своєчасне та повне виконання рішень судів, дотримання закону при їх виконанні територіальними відділами державної виконавчої служби, органами влади та місцевого самоврядування.

З метою усунення виявлених порушень у зазначеній сфері прокурори внесли 136 подань, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 58 посадових осіб.