Захисник Тимошенко повністю "розгромив" пропозиції Януковича

Сергій Власенко, юрист та захисник Тимошенко, написав у соцмережі пост, де розкритикував “пропозиції” Януковича:

Щодо цієї новини та пропозицій Янека:
1. В обмін на “зміну запобіжних заходів” (не закриття справ, а за зміну міри запобіжного заходу) треба звільнити Грушевського та НЕ ЧИНИТИ БІЛЬШЕ ПРОТИПРАВНИХ ( в розумінні Янека) ДІЙ.
2.Звільняють від відповідальності і людей, які НІЧОГО НЕ СКОЮВАЛИ і яких похапали на вулицях і “Беркутів”, які вбивали, катували і знущались над людьми.
3. Янек НЕ ПОГОДИВСЯ на повернення до Конституції 2004 року. Він “погодився” СТВОРИТИ КОМІСІЮ для ОБГОВОРЕННЯ МОЖЛИВИХ ЗМІН. Це просто профанація. Ми ж знаємо, як працюють їх комісії.
4. НЕ СКАСУВАННЯ (визнання не чинними) “диктаторських законів”, а внесення в них ЗМІН, які теж будуть ОБГОВОРЮВАТИСЬ, “якщо МИ ЗНАЙДЕМО ПОЛІТИЧНИЙ КОНСЕНСУС”. Та ще й прийняття цих законів за допомогою опозиції, які цим голосуванням легітимізують ці закони. Приймали без опозиції- скасовуйте (визнавайте нечинними) без опозиції.
5. Про ЦВК вже писав, але повторюсь- запропонований принцип формування комісії – це означає, що у ній буде більшість ПР+комуністи. В такій конфігурації не грає жодної ролі, чи ця більшість буде 10 до 5, 8 до7, чи 14 до 1 на користь ПР+коммі. Вони так і будуть голосувати, і далі називаючи біле чорним.

Плюс треба Майдану розійтись. Деякі агенції вийшли із заголовками “Янукович погодився на вимоги опозиції”- як видно із вищезазначеного, ні на що він не погодився.