Закон "про амністію" не врятує тих, хто погрожує бійцям ВВ та їх родинам – командувач

Погрози на адресу військовослужбовців та їхніх родин є кримінально караним діянням, яке не підпадає під закон “про амністію“.

Про це заявив командувач внутрішніх військ МВС України Станіслав Шуляк у своєму зверненні до особового складу, повідомляє Укрінформ.

“Командування отримує інформацію про випадки погроз на адресу особового складу, жорстокого побиття військовослужбовців, які знаходяться не при виконанні службових обов’язків. Особливо цинічними стали нападки на їх родини. Такі дії мають ознаки злочину і тягнуть за собою кримінальну відповідальність, незалежно від наявності закону щодо амністування учасників “мирного” протесту”, – йдеться у зверненні.

На думку Шуляка, інформаційно-психологічна пропаганда радикальних сил спрямована на формування у свідомості громадян “відрази до внутрішніх військ та правопорядку в державі загалом”.

“Провідники так званих “мирних акцій” в Україні перейшли межу закону та здорового глузду, закликаючи до знищення військовослужбовців внутрішніх військ та працівників міліції, штурму та захоплення органів влади та стратегічних об’єктів”, – заявив він.

Шуляк наголосив, що командування внутрішніх військ зробить усе можливе для захисту родин військовослужбовців та задіє “всі необхідні сили й засоби для покарання осіб, які порушують не лише закон, а й елементарні норми моралі”.