Запорізький Майдан відновився після "розгону"

2 лютого 2014 року Запорізька обласна організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” взяла участь у першому протесті громади після жорстокого розгону запорізького Майдану 26 січня.

Перелякані запорізькі чинуші весь тиждень після подій 26 січня тримали кордони міліції навколо Запорізької обласної ради та через “ручний” суд заборонили мітинг перед обласною та міською радами на 2 лютого. Тому громада змушена була зібратись на майдані Поляка, хоча там й немає достатнього простору, зате сьогодні люди стояли щільніше й почувалися більш згуртованими. Не дивлячись на відверті погрози влади, які останнім часом лунають з екранів телевізорів, на мітинг прийшло не менше тисячі людей.

Голова Запорізької міської організації ВО “Свобода” Тимур Книш заявив: “Запорізька громада має організуватися, проявити волю та відстояти свою громадські свободи, людську гідність та змінити цю антиукраїнську кримінальну владу”. Націоналіст закликав керівників громадських рухів та організацій брати приклад з керівників УПА та відповідати за людей, яких вони закликають до певних дій.

На наступну неділю, 9 лютого, Запорізька “Свобода” знову запрошує мешканців міста підтримати київський Майдан та висловити протест владі.