Заява опозиційних сил: За розстріл українських громадян відповідають Янукович та Захарченко

Каральні органи перейшли межу.  Вбивство мирних пікетувальників – це наслідок безкарності виконавців злочинів і ескалації терору, – йдеться в спільній заяві “УДАРу”, “Батьківщини” та “Свободи”.

Чотири вогнепальні поранення в голову і шию у одного з убитих – це не самооборона, а зумисний  розстріл мирних громадян. Безпосередню відповідальність за цей акт терору диктатури проти громадян несе особисто міністр внутрішніх справ кривавий вбивця Захарченко.

Лише негайне виведення із Києва спецпідрозділів МВС та внутрішніх військ, відставка міністра Захарченка, на руках яких кров українських громадян, і бригад-кримінальників тітушок, які тероризують мешканців міста, може зупинити переростання конфлікту у смертоносну фазу.

Усе, що буде відбуватися нині в країні, життя і безпека кожного громадянина, і смерть протестувальника – це особиста відповідальність Віктора Януковича, який протягом двох місяців ігнорував справедливі вимоги мирного протесту і своїми зусиллями переводить його в гарячу фазу. Лише безумовне і негайне виконання усіх вимог народу є гарантією повернення ситуації в країні в мирне русло.