Збирають кошти на фільм про Любомира Гузара

лаженніший Любомир Гузар стане героєм першого в Україні інтерактивного фільму.

Співавторами та співпродюсерами цього проекту будуть самі глядачі.

За створенням перших епізодів документального проекту “Любомир” можна буде спостерігати на веб-платформі проекту з 15 січня.

Прем’єру екранної версії проекту заплановано на 24 серпня 2014 року.

Ініціатором і виробником документального проекту “Любомир” є продакшн-компанія Screen Media Ukraine.

Співавтором і співпродюсером фільму може стати кожен, хто відчуває духовну потребу долучитися до документальної пам’ятки про Блаженнішого Любомира.

Фінансування проекту буде здійснюватися безпосередньо майбутніми глядачами.

“Ми створюємо фільм разом. Кожна гривня, кожна світлина чи спогад є маленькою частинкою великого проекту. Створення фільму громадою є унікальним прецедентом. Ми сподіваємося, що разом зробимо по-справжньому необхідну справу як для сьогодення, так і для майбутніх поколінь”, – пояснив продюсер документального проекту “Любомир” Павло Казанцев.

Сучасний формат веб-документального кіно дозволить кожному самостійно обирати послідовність і обсяг перегляду.

У режимі реального часу на веб-платформі з’являтимуться зібрані знімальною групою розповіді героїв, думки експертів, історичні розвідки, архівні відеоматеріали та документи.

За допомогою інтерактивних інструментів долучати до проекту власні матеріали, пропонувати локації для зйомок, теми для інтерв’ю зможе кожен охочий. Проект буде доступний у сучасних браузерах та додатках до мобільних пристроїв.