Жіночий гороскоп: Дізнайтеся, хто ви з казкових персонажів

Підказки астрологів допоможуть краще зрозуміти самого себе

Існує безліч різних гороскопів на сьогодні, завтра, тиждень, місяць, рік, але ми пропонуємо вам трохи відволіктися і прочитати вельми незвичайний гороскоп. Дізнайтеся, хто ви за знаком зодіаку з мультперсонажів і казкових героїв. Як пише “Езотерика та самопізнання”, у житті це може стати в нагоді, а також допоможе краще зрозуміти самого себе.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Жінок-Овнів можна порівняти з Гердою з “Снігової Королеви” Вони можуть долати проблеми, труднощі і перешкоди, які стають на їх шляху до поставленої мети. Якщо їх супутник буде наполегливий і сміливий як самі Овни, вони зможуть бути разом на одній хвилі.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тельці постають в образі Попелюшки, які не шукають легких шляхів. Наполегливість, поступливість приносить винагороду за виконану роботу та подарунки долі.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Здаються сильними, сміливими, але вони все ж залишаються ніжними Дюймовочками. Їх беззахисність, невимушеність часто грає на руку людям, які хочуть ними скористатися. Тому даному знаку варто бути обережними у виборі друзів і знайомих.

Рак (22 червня – 22 липня)

Раки немов добрі і розумні феї зроблять будь щасливим. Вони оточують турботою, ласкою, підштовхнуть людини до правильного рішення і будуть сильною опорою.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Левиці справжні Василини Премудрі. Вони авторитетні і владні, знаходять вихід з будь-якої ситуації.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Казковий персонаж – Мальвіна. Чарівна, ніжна, мила. Але іноді може показати себе як нестерпна зануда.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Білосніжки-Терези завжди шукають яскраві події у своєму житті. Будь-яку змінюють ситуацію на свою користь.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Лисиця Аліса хитрує і маніпулює людьми, маючи на озброєнні всі хитрощі.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Це знак Царівни-жаби. Якщо до них ставитися як слід, то вони стануть прекрасними партнерами по життю.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Жінки Козероги постають в образі Баби Яги. Цей персонаж допомагає їм впоратися з негараздами і неприємностями, роблячи їх сміливіше. Вчить бути вірними і улюбленими.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Смілива і безстрашна Червона Шапочка. Водолії без перепон йдуть до своєї омріяної мети. Чоловікам вони на перший погляд здаються простими, але ці дами знають, як легко обвести чоловіка навколо пальця.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Казковий персонаж Риб – добра, чуйна Русалонька. Якщо у неї на шляху зустрінеться чоловік, який зможе оцінити її чуйність і благородство, Русалонька зробить його щасливим.