Журналіст, в обличчя якому беркутівець кинув гранату, заявляє, що міліція не проводить жодних слідчих дій

Журналіст інтернет-видання “Свет и тени” Ігор Демченко, якому беркутівець кинув в обличчя світлошумову гранату, заявляє, що після інциденту міліція не провела жодної слідчої дії. Про це йдеться у його зверненні, опублікованому на сайті видання.

Демченко зазначає, що постраждав саме під час виконання професійних обов’язків 19 січня. Саме цього дня, зауважує він, в міліцію було повідомлено про злочин, скоєний проти нього. Проте досі міліція не проводила жодних слідчих дій.

“Я, Демченко Ігор Петрович, при виконанні журналістських обов’язків 19 січня 2014 року отримав травму від світло-шумової гранати, яку кинув в мене прямо у голову боєць «Беркуту» – відмінник бойової  та політичної підготовки.

Я категорично заявляю та закликаю не вірити геббелівській пропаганді, яку розповсюджує Міністерство внутрішніх справ України, а саме про те, що воно притягне до відповідальності всіх винних осіб силових структур а не тільки мітингувальників.

Факти річ вперта і вони свідчать про інше. З 19 січня 2014 року було повідомлено про злочин скоєний відносно мене, але наша доблесна міліція не провела жодної слідчої дії, навіть не вилучила у мене верхній одяг для визначення типу гранати, яка була кинута в мене. Все це робиться для того, щоб з часом зникли залишки гранати на одязі і потім заявити, що це я сам наніс пошкодження”, – зазначив Демченко.

Як повідомили в редакції, наразі Ігор “в одній з дружніх країн підлікує свої очі за допомогою висококваліфікованих фахівців”.

Нагадаємо, 19 січня в обличчя фотокореспондента інтернет-видання “Свет и тени” та газети “Свобода” Ігоря Демченка з дистанції кількох метрів беркутівці кинули світло-шумову гранату.