Журналісти вийшли на акцію протесту у Стамбулі

Представники медіа вимагають звільнення своїх колег, полонених у Сирії, де триває війна. Демонстранти закликають турецький уряд Реджепа Таїпа Ердогана чимшвидше докласти всіх необхідних зусиль для того, щоб бранці отримали свободу.

Одним з останніх викрали журналіста видання “Міллієт” Буньяміна Айґуна. 26 листопада він вирушив на північ Сирії на інтерв‘ю з одним із ватажків повстанців, а там — зник безвісти.

Кан Ертуна, журналіст, учасник акції протесту: “Наскільки я знаю, у Сирії зникли безвісти 30 журналістів зі всього світу. Буньямін лише один з-поміж них. Щиро кажучи, я боюся їхати до Сирії, відколи там почався збройний конфлікт, як і багато моїх колег. Безпека там відсутня. Ніхто не може гарантувати нам безпеку.”

Відомо, що Буньямін Айґун виходив на зв‘язок після викрадення, але досі залишається у полоні екстремістів. Крім того, ще з серпня минулого року невідоме місце перебування турецько-палестинського журналіста Башара Каддумі. Фотографії саме цих двох журналістів у руках тримали їхні колеги — учасники акції у Стамбулі.