Зірковий прогноз 2014: Кличко нарешті одружиться з Хайден, а Каменських завагітніє

Для представників шоу-бізнесу зимові свята і Новорічна ніч – це найгарячіша робоча пора року. Але, попри незчисленні корпоративи, й селебрітіс не забувають загадати бажання під бій курантів і сподіватись, що вони справдяться. А що саме відбудеться наступного року з відомими українцями напевно знають астрологи та екстрасенси. Дипломований астролог Влад Росс та львівський екстрасенс Назар Лебяк допомогли ТСН.ua дізнатись, що принесе популярним особистостям рік синього Коня.
У життя Наталії Могилевської на зміну смуги неприємностей та втрат прийдуть вдачі у творчості, запевняють астролог та екстрасенс. В неї нарешті буде велика концертна діяльність, можливо вона “воскресне”, і в неї можуть бути гарні перспективи десь за кордоном. Однак, є й певні небезпеки для Наталі, з якими необхідно бути пильною. Астролог наполягає, що співачці, як ніколи, треба слідкувати за фігурою і не гладшати. А екстрасенс бачить на шляху зірки появу дуже сильного ворога та зраду від коханої людини. Насичене творче життя чекає наступного року і на Тіну Кароль – обидва фахівця побачили насичене гастрольне життя артистки. “Можливий переїзд на нове місце життя, буде сяяти цілий рік, можливо вийде альбом. Дуже насичений творчий рік, постійні поїздки”, – передбачив астролог Влад Росс.

У особистому житті Кароль зміни відбудуться навряд чи, але нова важлива людина в її житті має всі шанси з’явитись – у якості спонсора чи могутнього покровителя, який допоможе Тіні у багатьох справах. Не виключено, що співачка переїде жити у іншу країну. Зміни у особистому житті чекають на половинку дуету “Потап та Настя” – Настю Каменських. Зірка має всі шанси закохатись і не один раз, адже зірки віщують Насті серйозне почуття і, можливо, навіть вагітність, а потайбічні сили обіцяють аж двох коханців у ефектної брюнетки. Щодо кар’єри Каменських думки розділились, адже астролог запевнив, що кар’єра і активністю і фінансово не буде такою успішною, як у році, що минає, а екстрасенс впевнений, що популярності та статкам співачки рости й рости. Якщо збудуться прогнози спеціалістів, то Володимир Кличко наступного року таки одружиться і саме з Хайден Панеттьєрі. Влад Росс запевнив, що спортсмену “дім дітей випадає дуже сильно”, тож шанси на побудову родини дуже великі. Впевнений у цьому і екстрасенс.
“З жінкою, з якою він зараз заручений, має бути продовження відносин, не виключно що буде весілля. Вона його половинка”, – запевнив Назар Лебяк. Кар’єрі Кличка також нічого не загрожує – на нього чекають перемоги, а труднощі оминуть боксера стороною. Для Ані Лорак рік видасться насиченим не тільки творчістю, але й застосуванням свого таланту у інших сферах. Зірки радять Кароліні зайнятись меценатством та просуванням своїх друзів – це у співачки вийде якнайкраще. Також Лорак необхідно зайнятись пошуком партнера і активно просуватись за кордоном, особливо в Росії – наступний рік сприятливий саме для цього.